Ste tu
Home > Šport > Futbal > Vedenie Slovana zmenilo dejisko prípravného zápasu, duel so Sigmou Olomouc uvidia iba verní diváci

Vedenie Slovana zmenilo dejisko prípravného zápasu, duel so Sigmou Olomouc uvidia iba verní diváci

BRATISLAVA 29. decembra (WebNoviny.sk) – Vedenie fortunaligového klubu ŠK Slovan Bratislava sa rozhodlo zmeniť dejisko prvého prípravného zápasu v roku 2019 proti českej Sigme Olomouc. ‚Belasí‘ ho odohrajú v stredu 16. januára o 17:00 na novom Tehelnom poli.

Tento zápas bude určený výhradne len pre držiteľov permanentných vstupeniek. Verní fanúšikovia Slovana tak ako prví uvidia nový štadión a budú si tam môcť pozrieť svojich obľúbencov v akcii proti českému účastníkovi európskych pohárov.

„Som nesmierne rád, že spustenie predaja permanentiek vyvolalo veľký záujem. V súčasnosti sme predali takmer dvetisíc permanentiek, pričom od nového roka spúšťame rozsiahlu kampaň v Bratislave i okolí, aby sme tak prilákali aj širokú verejnosť či ľudí, ktorí na Slovane už dlhšie neboli. Našich verných fanúšikov si vážime, a preto sme im pripravili tento jedinečný vianočný darček. Permanentkári ako prví uvidia Slovan v akcii na Tehelnom poli a už v januári budú môcť zažiť atmosféru nového štadióna. Verím, že našich verných priaznivcov tento darček poteší a v čo najväčšom počte zavítajú na nový štadión. Teším sa, že ideme domov a práve nadšenie fanúšikov je pre nás všetkých v klube veľkým záväzkom a zároveň motiváciou,“ vyhlásil viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml., ktorého citovala oficiálna stránka klubu.

Viac k témam: Fortuna liga, Ivan Kmotrík ml., ŠK Slovan Bratislava
Zdroj: Webnoviny.sk – Vedenie Slovana zmenilo dejisko prípravného zápasu, duel so Sigmou Olomouc uvidia iba verní diváci © SITA Všetky práva vyhradené.

Top