Ste tu
Home > Kultúra > VEČERNÁ PREHLIADKA MÚZEA

VEČERNÁ PREHLIADKA MÚZEA

Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove pripravilo pre návštevníkov múzea atraktívnu nočnú prehliadku múzea, ktorá začína dňa 16. júna 2017 o 19.00 hod.

Aj tentokrát odhalíme pre návštevníkov miesta kaštieľa, ktoré sprístupňujeme len raz v roku.  Prehliadka bude spestrená príbehmi, ktoré v dramaturgii Mgr.art. Daniela Straku  zahrá divadlo Cililing z Prešova.

PL - Večerná prehliadka múzea

Celé podujatie bude spestrené o nočné premietanie filmu na priečelie kaštieľa, ktoré pripravilo Múzeum Michala Munkácsyho z Békešskej Čaby v Maďarsku     ( Munkácsy Mihály Museum). Premietanie začína o 22.00 hod. a bude to jedinečná príležitosť vidieť výsledok prepojenia najnovších technológii a histórie.

Príďte s nami zažiť atmosféru júnovej noci.

Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top