Home > Šport > VČERA SA V TREBIŠOVE PO ROKOCH HRAL SENIORSKÝ HOKEJ. NAŠI VYHRALI!

VČERA SA V TREBIŠOVE PO ROKOCH HRAL SENIORSKÝ HOKEJ. NAŠI VYHRALI!

Po dlhých rokoch hokejového postu sa včera dlhočizné čakanie na domáci zápas trebišovského A-tímu. Novozniknutý klub HK 2016 Trebišov privítal v prípravnom zápase na domácom štadióne súpera z Maďarska.

Prvýkrát v príprave na domácom ľade

Po dvoch prípravných zápasov hraných vonku prišiel konečne na rad domáci zápas pred vlastným publikom. Hokejisti HK 2016 Trebišov privítali včera o 20:00 hokejový klub DebMis Select Debrecén & Miskolc. Na zápas prišlo 280 platiacich divákov.

Hokej v Trebišove

Mužstvo pod vedením trénera Miľovčíka skladané za pochodu sa v prvej tretine gólu nedočkalo. Našťastie ale ani súper. V druhej tretine sa však našim hokejistom podarilo prelomiť strelecké mlčanie do vedenia 1:0 nás poslal Tomáš Stríž. Na rozdiel dvoch gólov zvyšoval z nariadeného samostatného nájazdu Igor Grega.

Pohodlné vedenie sme dokázali navýšiť jedným gólom aj v tretej tretine, kedy sa presadil Jakub Bojkun.

Štartujeme 17. septembra v Ružomberku

Ostrý štart nás čaká už 17. septembra v Ružomberku. Prvý domáci ligový zápas odohráme 24. septembra proti súperovi z Humenného, za ktoré by mala nastúpiť aj legenda slovenských klzísk, Richard Šechný.

Pre viac informácií sleduj web a facebook nášho klubu HK 2016 Trebišov.