Ste tu
Home > Kultúra > URBAN 2018 – OCHUTNÁVKA TOKAJSKÝCH VÍN

URBAN 2018 – OCHUTNÁVKA TOKAJSKÝCH VÍN

Ak si práve plánujete víkendové podujatia, určite by vo Vašom diári nemalo ostať prázdne miesto v sobotu 26. mája 2018, kedy svoje brány už po 11. krát otvoria pivnice vinárov  z nášho malebného Tokaja. Podujatie URBAN 2018 – požehnanie mladého vína sľubuje skvelú atmosféru, vynikajúce jedlo a najmä ochutnávku toho najlepšie tekutého zlata, ktoré bolo a je označované za víno kráľov a  kráľa vín.

Ako sme už spomenuli v úvode, v sobotu 26. mája brány pre svojich návštevníkom už po jedenásty krát otvoria vinári z Tokajskej oblasti a budete tak môcť navštíviť malebné pivničky tokajských vínnych spoločnosti J&J Ostrožovič, Tokaj&CO, Tokaj Macik Winery, Chateau Vecsey, Zlatý Strapec a Chateau Viničky. V rámci ochutnávky ponúknu nielen to najlepšie z najlepšieho a niečo malé pod zub, ale dozviete sa aj  množstvo informácií, ktoré Vám sprostredkujú skúsení somelieri, spoznáte nových skvelých ľudí a získate nové priateľstvá. Príjemnú atmosféru, výborné víno a skvelé jedlo si užijete za sprievodu tónov ľudovej  i modernej hudby a spevu. Pivnice budú pre návštevníkov otvorené od 9 00 do 19 00.

Lístok  na toto nezabudnuteľné podujatie si môžete rezervovať a kúpiť online prostredníctvom webstránky http://www.tokajregnum.sk/rezervacny-formular.html , alebo priamo na vlakovej stanici  v Slovenskom Novom Meste v deň konania akcie, ale vzhľadom na obmedzený počet len 800 lístkov, Vám odporúčame toto využiť len ako krajnú možnosť. Na vlakovej stanic v Slovenskom Novom Meste, sa tak ako po minulé roky zároveň nachádza, výdajňa lístkov zakúpených online. V cene lístka je zahrnuté aj konzumné 6 EUR, ktoré môžete použiť na zakúpenie jedla alebo vína u ktoréhokoľvek vinára, ktorý sa akcie zúčastňuje. 

Pre návštevníkov je medzi tokajskými obcami bezplatne zabezpečená  okružná autobusová doprava . Autobusy budú odchádzať zo železničnej stanice Slovenské Nové Mesto. 

Viac informácií sa dozviete na facebookových stránkach  www.facebook.com/tokajregnum alebo na webstránke www.tokajregnum.sk.

Top