Home > Šport > TREBIŠOVSKÝ FUTBAL UTRPEL ĎALŠIU RANU, SLAVOJ PREHRAL 10:0

TREBIŠOVSKÝ FUTBAL UTRPEL ĎALŠIU RANU, SLAVOJ PREHRAL 10:0

Po konsolidácii a čiastočnom zlepšení výkonov trebišovských futbalistov pod vedením nového trénera p. Bertu, kedy sme vyhrali nad Moldavou a tesne prehrali proti MFK Slovan Giraltovce prišla ďalšia krutá a potupná prehra. 10:0 proti futbalistom Vyšného Opátskeho.

Už úvod naznačoval katastrofu

Od úvodu zápasu bolo zrejmé, že to s Trebišovčanmi neskončí dobre. Domáci z Opátskeho akoby len skúšali, čoho je ich súper schopný a keď počas prvých 15 minút nič nepredviedol, zavelili do útoku. V 15. minúte otvoril skóre zápasu domáci Bandžuch. Prvý polčas neskončil pri jednom góle, no práve naopak, za domácich na 2:0 zvyšoval z pokutového kopu Maďarik.

Čistý hattrick za 6 minút

Keď bolo 2:0 pre domácich, opraty zápasu chytil do svojich rúk strelec Róbert Jano a v rozmedzí 33. až 39. minúty zaznamenal čistý hattrick. Divadlo, ktoré predvádzali hráči Vyšného Opátskeho na ihrisku bolo skutočne nevídané. Do kabín odchádzali oveľa spokojnejší domáci za stavu 5:0.

Druhý polčas zlepšenie hry Slavoja nepriniesol

Ísť do kabíny po prvom polčase s piatimi gólmi nie je nič príjemné. Frustrácia hráčov Slavoja sa preniesla aj do druhého polčasu. Mohol za ňu aj fakt, že prezident Slavoja po prvom polčase zo zápasu jednoducho odišiel. Naštartovaný gólostroj domácich sa našim futbalistom nepodarilo zastaviť, ani zmierniť. V druhom polčase pridali po dva góly Bandžuch a Jano, skóre na 10:0 uzavrel gólom z hry Peter Vilčko. Bandžuch zápas ukončil s hattrickom na konte, ešte lepšie dopadol Róbert Jano, ktorý strelil presne polovicu gólov svojho tímu.

Čo bude so Slavojom ďalej?

Úvod súťaže mali trebišovskí mladíci katastrofálny. Vysoké prehry s Bardejovskou Novou Vsou a Lipanmi sa čiastočne zmiernili a po troch nasledujúcich zápasoch, kedy dokázali vyhrať, uhrať cennú remízu a tesne prehrať to vyzeralo na zlepšenie. Posledný zápas však futbalový Slavoj preniesol späť do smutnej a krutej reality. Svedčia o tom aj slová jedného z hráčov Slavoja, ktorý sa na margo ďalšej vysokej prehry, za ktorú by sa hanbili aj hokejisti, vyjadril: „Ja k tomu nemám čo povedať, už ma to ani neprekvapuje.“ Frustrácia hráčov, predposledné miesto v tabuľke a hrozivé skóre 3:27 po šiestich kolách, hovoria jasnou rečou. Niečo nie je v poriadku!

Zdroj: futbalnet.sk