Ste tu
Home > PR > CLEANMASTERS, FIRMA KTORÁ…

CLEANMASTERS, FIRMA KTORÁ…

Ich záujmom je prinášať vám čistejšie a zdravšie prostredie vo vašich domoch, príbytkoch či sídlach firiem. „Ich dobrým kamošom je tepovač a veľkým nepriateľom zažratá špina.“


Zoznámte sa


Samuel, jeho bratia a kamoši tepujú. Tepujú koberce, sedačky alebo interiéry automobilov. Taktiež čistia kožené materiály. Videl som to na vlastné oči, skutočne spoznáte rozdiel. Ja osobne som si nevedel ani len predstaviť, aké zázraky sa ukrývajú pod pojmom „vyčistiť sedačku…“

Stavím sa však, že vo svojom talóne toho majú oveľa viac. Vraj čoskoro príde ďalšia novinka v ich širokom spektre ponúkaných služieb!

cleanmasters

Nie je to také ľahké, ako sa zdá

Možno to znie na prvé počutie jednoducho. Že tepovanie je úkon, pri ktorom sa toho veľa pokaziť nemôže. Opak je však pravdou. Pre dokonalé a precízne vyčistenie nábytku je potrebné rozlíšiť a poznať viacero faktorov. Čistený materiál, tvar (zakrivenie) sedačiek – operadiel a pod. Jednoducho, je za tým oveľa viac vedy ako by si bol človek myslel. Svoje by nám o tom vedel povedať autor tejto myšlienky, Samuel.

Keď som raz v lete klientovi tepoval auto, všetko šlo ako po masle, slniečko pripekalo.

Špina z auta vychádzala poriadne von, bolo vidieť značný rozdiel. Všetko klapalo, až nakoniec, keď som sa dostal do polovice práce, počul som nejaké zapraskanie.

img_5855

Nastal problém

Praskol nadstavec na tepovanie, jeden z najdôležitejších článkov tepovacieho procesu! Čo teraz?!

Na chvíľu som sa zamyslel a našiel som riešenie – veď stojím na dvore, v prírode, kde je veľa malých kamienkov!

Tak som sa pustil do hľadania toho vyvoleného. Skúšal som, ktorý sa zmestí do nadstavca a ktorý nie, aby ho podoprel a ja som mohol dokončiť tepovanie.

Bingo!

Nakoniec som našiel ten správny! Vtesnal som ten kamienok na jednu stranu nadstavca, podoprel prasknutú časť a tepovanie mohlo byť dokončené.

Ponaučenie: Častokrát vás zastihne nepredvídateľná situácia práve vtedy, keď to najmenej očakávate. To je život. No veľmi dôležité je, ako sa s ňou v danej chvíli viete popasovať a vyriešiť ju.

Práve v takýchto chvíľach sa selektuje, či to, čo človek robí je naozaj jeho vášeň alebo nie. Ak áno, dokáže si nájsť riešenie a vynájsť sa aj v nepredvídateľných situáciách!

A prečo sa čoraz viac ľudí uchyľuje k tejto myšlienke? Nechať si vytepovať časť nábytku, či koberec?

Odpoveď je jednoduchá. A tepovači ju vedia.

Žijeme v dobe, kde z prostredia vypadáva „starý sedliacky predpoklad,“ že človek si doma dokáže všetko svojpomocne vyriešiť. Áno, bohužiaľ je to tak. No nedivím sa, a osobne si myslím, že každý by mal byť odborník v tej „svojej“ oblasti.  Zabezpečíme tak dokonalosť.

Tepovanie je nezvyčajná, no veľmi unikátna služba v súčasnosti! No svoje hviezdne časy prežíva zatiaľ v západných štátoch. Práve preto sa túto vymoženosť rozhodol Samuel priniesť aj sem. Všade navôkol nasávame informácie o zdravom životnom štýle, bio veciach a podobne no nikde nám neprezradia pôvod všetkých problémov – špinu!

Aj keď sa snažíme akokoľvek precízne vysávať a umývať dlážku alebo koberce,  je vedecky dokázané, že veľké množstvo roztočov a škodcov to neodstráni.

Roztoče sa dožívajú v priemere 2 až 4 mesiace a každý jeden z nich za tú dobu nakladie 60 – 100 vajíčok. Tento fakt stojí za zamyslenie. Prečo nedopriať svojim matracom, sedačkám, pohovkám, kobercom sviežosť a zbavenie sa tých najhorších nepriateľov nášho zdravia – roztočov a baktérií?

Tepovaním sa tieto mikroorganizmy odstránia dokonale a vďaka takémuto opatreniu môžete predísť svojim ochoreniam ešte pred ich počatím!

predtympotom

Každý jeden z nás má svojho osobného lekára, ktorý sa stará o jeho zdravie. Prečo však takéhoto „lekára“ nedopriať aj svojmu nábytku a tak znížiť pravdepodobnosť ochorenia seba aj svojich detí? 

Zo Samuelovho nápadu sa postupom času vypracovala hobby a profesionálnosť. Najprv tepoval len v okolí miest Trebišov, Košice a Michalovce. Vďaka jeho precízne odvedenej práci  však zákazky pribúdali.

Plánujú rozšíriť ponuku svojich služieb aj do iných miest, kde si vytvoria sieť svojich „tepovačov,“ či ponúknuť rodinám a firmám upratovacie služby. V súčasnosti ponúkajú aj opravu poškodenej kože a čistenie kože, ako ste mali možnosť vidieť na obrázku vyššie a takisto upratovanie firiem, fitness centier, kaviarní a podnikov na základe dohody na mieru.

Pre bližšie informácie ich neváhajte kontaktovať na čísle: +421 918 128 628 alebo e-mailom: info@cleanmasters.sk.

www.cleanmasters.sk

Ich prácu môžete sledovať na facebooku a aj na ich webe 

Alebo viete čo? Zavolajte im hneď teraz. 0918 128 628

Takto vieme pomôcť aj Vášmu podnikaniu. Stačí zavolať na 0948 766 000.


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top