Ste tu
Home > Šport > SLAVOJ ZAČAL JARNÚ ČASŤ VÍŤAZNE

SLAVOJ ZAČAL JARNÚ ČASŤ VÍŤAZNE

Zdieľaj tento článok

Prvýkrát v jarnej časti sme kvôli prekladu niekoľkých zápasov nastúpili až na pôde Liptovského Mikuláša. V prvom meraní síl sme dokázali uspieť, to isté sme chceli napodobniť aj tentokrát.


Prvý polčas prvého jarného stretnutia okomentoval web Slavoja Trebišov takto: “V prvom polčase boli naši futbalisti aktívni a vypracovali si niekoľko dobrých šancí na skórovanie. Najprv Pavol Ruskovský nastrelil brvno hosťujúcej brány a v 23.minúte Šuľákova strela skončila tesne nad bránou. Postupne sa však osmelili aj domáci, Papajove zakončenie však naši hráči zneškodnili. V obrovskej príležitosti sa tesne pred koncom prvého polčasu ocitol Dragan Andrič, no sám proti brankárovi Giertlovi neuspel. V prvom polčase mali Trebišovčania loptu častejšie na kopačkách, zahrávali 4 rohové kopy a zaznamenali 3 strely mimo liptovskej brány.”


Fotka Amatérske fotky Slavoj Trebišov.

 

Naša aktivita v druhom polčase gradovala. V 56.minúte sa do výhodnej streleckej príležitosti dostal Novák, jeho strela však skončila nad bránou. Domáci diváci, aj keď podľa nich nie do správnej siete sa gólu dočkali v 74.minúte. Roh zahrávaný navrátilcom Novákom prepadol až na Pavla Šuľáka, ktorý pohotovo dopravil loptu do siete liptákov.

Súper zmobilizoval sily a v závere zápas mal na kopačkách vyrovnanie, no nepodarilo sa. Slavoj si tak po prvýkrát v sezóne odnáša z ihrísk súperov všetky tri body.


Zdroj: Slavoj Trebišov

Zdieľaj tento článok

Top