Home > Šport > SLAVOJ SI S TATRANOM NEPORADIL

SLAVOJ SI S TATRANOM NEPORADIL

Trináste kolo tretej ligy postavilo do cesty Slavoja Trebišov suseda v tabuľke – juniorov Tatrana Prešov. Trebišovčania ukázali v posledných kolách mierny progres vo výkonoch a proti súperovi z metropoly Šariša ho chceli podčiarknuť aj bodovým ziskom.

Mladíci z Prešova však taktiež mali na čo nadväzovať. V predchádzajúcom kole porazili na domácej pôde Bardejovskú Novú Ves 2:0 a ukázali, že v tejto súťaži nechcú byť len do počtu. Pred zápasom delili od seba tímy 3 body. Ak by Slavoj dokázal zvíťaziť na Tatran by sa dotiahol. Stal sa však opak a rozdiel sa zdvojnásobil.

Trebišovčania absolútne nenadviazali na výkony z minulých týždňov a v podstate ani veľmi nepreverili brankára hostí Denisa Baráta. Ten mal určite o motiváciu postarané, keďže polovicu minulej sezóny odchytal v drese Slavoja. Príliš si ale na mokrom trebišovskom ihrisku nezachytal. Prešovčania k zvýšeniu úrovne zápasu neprispeli veľkým dielom, ale narozdiel od domácich si vypracovali pár šancí. Z nich dve skončili gólom, keď sa tesne po sebe v priebehu dvoch minút presadili najprv v 29.minúte Mikluš a o minútu aj jeho spoluhráč Šimko. Na tomto stave sa už do konca nič nezmenilo a tak si hostia domov odniesli pohodlne získané 3 body. Ďalším negatívom bola určite návšteva na štadióne, keď už na prvý pohľad tribúna zívala prázdnotou.

Najbližšie Slavoj pocestuje do Stropkova. Zápas má výkop 25. októbra o 14:00.

Slavoj Trebišov – Tatran Prešov jun. 0:2 (0:2)

Góly: 29. Mikluš, 30. Šimko. Rozhodoval Molitoris. ŽK: Mujkovič – Molčan, Micherda 2x. ČK: 88. Micherda.

SLAVOJ TREBIŠOV: Kostár – Pačuta, Lukáč, Dimič, Ramirez (71. Olah), Pavlovič (82. Vereb), Ľalík, Mujkovič, Koshka, Bandoľa (63. Forlandsas), Sarik.

TATRAN PREŠOV jun.: Barát – Luberda, Molčan, Mikluš (65. Baláž), Lipták, Micherda, Šimko (87. Tkáč), Štefančík, Kovalčík, Maník (78. Novotný), Kraľovič.