Ste tu
Home > Šport > SLAVOJ ZAČAL PRÍPRAVU PREHROU S MICHALOVCAMI

SLAVOJ ZAČAL PRÍPRAVU PREHROU S MICHALOVCAMI

Trebišov │ Futbalisti FK Slavoj Trebišov začali zimnú prípravu prvým tréningom pred týždňom. Už včera však nastúpili na prvý prípravný zápas proti fortunaligovým Michalovciam.


Prípravu zahájili iba nedávno

Tento zápas bol pre Slavoj prvým po týždni oficiálnej prípravy. No Michalovce už sú v príprave približne tri týždne. Rozdiel bol citeľný aj na ihrisku. Skúsenejšie Michalovce si počas celého zápasu dokázali udržiavať kontrolu nad zápasom a boli jednoznačne pohyblivejší a lepšie fyzicky pripravení.


Tak to zhodnotil aj tréner Slavoja, Martin Urban pre denník Korzár: „Bol to jednoznačný zápas. Michalovčania boli jasne lepší pohybovo a vzhľadom na priebeh sme dosiahli ešte celkom prijateľný výsledok. Ani ma to neprekvapuje, lebo my trénujeme iba týždeň a ihrisko sme ešte ani nevideli. Hráči MFK Zemplín sú už niekde inde.”

Staronová posila

Káder vedúceho tímu 3. ligy Východ ostal prakticky bezo zmien. Do  klubových farieb sa však vrátila staronová posila. Je ňou Adam Patkanóci, ktorý naposledy pôsobil v službách Horeša.

Bude Trebišov posilňovať aj ďalej? Kormidelník Slavoja Urban poznamenal, že silou mocou káder rozširovať nechce, avšak vyjadril sa, že ak by prišli nejakí hráči lepší, akými v súčasnosti Slavoj disponuje.

Veru, veď Trebišov sa netají ambíciou postúpiť do II. ligy.


MFK Zemplín Michalovce – Slavoj Trebišov 3:1 (1:0)

Góly: 6. Kushta, 57. R. Lukáč, 80. Sipľak – 75. Lorinčák

MFK ZEMPLÍN: Prysiazhniuk – Qose, Kavka (70. A. Kuľha), Sipľak, Šimčák (70. M. Janočko) – I. Žofčák (70. Antonov), M. Bednár (46. M. Kolesár), Grič (46. P. Kolesár), Vajs (46. R. Lukáč) – Serečin (57. A. Leško), Kushta (57. Bellás)

SLAVOJ: J. Giertl (46. E. Kolbas) – Patkanóci, J. Capko, E. Osmanovič (46. Dragula), Kražel (46. Pačuta) – Ruskovský (46. L. Jacko), T. Opiela, Da Silva Junior (46. Mujkovič), Kuhajdík (46. Pet. Šuľák) – M. Čižmár (70. Vereb), Lorinčák


Zdroj: Denník Korzár
Foto: MFK Zemplín Michalovce


Top