Ste tu
Home > Film a TV > Selma Blair trpí sklerózou multiplex, napriek diagnóze pokračuje v natáčaní seriálu Another Life

Selma Blair trpí sklerózou multiplex, napriek diagnóze pokračuje v natáčaní seriálu Another Life

LOS ANGELES 21. októbra (WebNoviny.sk) – Americká herečka Selma Blair trpí sklerózou multiplex. Ako oznámila v sobotu v príspevku na Instagrame, toto ťažké ochorenie centrálneho nervového systému jej diagnostikovali 16. augusta.


Niekedy spadne na zem

„Som postihnutá. Niekedy spadnem na zem. Padajú mi veci z rúk. Moja pamäť je zahmlená. A moja ľavá strana sa riadi inštrukciami pokazeného GPS,“ napísala herečka.

Napriek tomuto ochoreniu podľa vlastných slov pokračuje v natáčaní seriálu Another Life, ktorý plánuje budúci rok zverejniť služba Netflix. „Pracujeme na tom. A ja sa smejem a neviem úplne presne, čo budem robiť, ale robím, čo sa dá,“ uviedla herečka o pripravovanom projekte.

Známa je aj z viacerých seriálov

Selma Blair má na svojom hereckom konte desiatky celovečerných filmov, pričom najväčšiu pozornosť vzbudila vo filmoch Veľmi nebezpečné známosti (1999), Pravá blondínka (2001) a Jednoducho sexi (2002).

Známa je aj z viacerých seriálov, spolu s Christinou Ricci a Courteney Cox účinkovala napríklad v prvej sérii seriálu American Crime Story (2016) a predstavila sa aj v jednej epizóde seriálu Priatelia (1994-2004), kde si zahrala finalistku americkej súťaže krásy, s ktorou Monica súperí o Chandlera.

Viac k témam: Selma Blair, skleróza multiplex
Zdroj: Webnoviny.sk – Selma Blair trpí sklerózou multiplex, napriek diagnóze pokračuje v natáčaní seriálu Another Life © SITA Všetky práva vyhradené.

Top