Ste tu
Home > Hudba > Rytmus a Jasmina Alagič budú mať dieťa, radostnú správu oznámili na Instagrame

Rytmus a Jasmina Alagič budú mať dieťa, radostnú správu oznámili na Instagrame

BRATISLAVA 25. decembra (WebNoviny.sk) – Slovenský rapper Rytmus a moderátorka Jasmina Alagič budú mať dieťa. Dvadsaťdeväťročná modelka o tom informovala prostredníctvom služby Instagram.

„Myslím, že dnes je ten správny čas na to, aby som sa s Vami podelila o jeden z najkrajších darov, aké človek môže dostať. Tieto Vianoce trávime s Paťkom dvaja, ale už tie nasledujúce nás bude o jedného viac. Tešíme sa z tohto daru, sme vďační za všetku radosť, ktorú nám dáva aj keď je ešte len v brušku. Chceli sme sa s Vami o tento zázrak podeliť. Pozdravujeme všetkých, ktorí momentálne zažívajú podobný zázrak ako my a posielame veľa veľa veľa lásky. Jasmina&Paťo&malá fazuľka,“ napísala budúca mamička.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 
Myslim, že dnes je ten správny čas na to, aby som sa s Vami podelila o jeden z najkrajších darov, aké človek môže dostať. Tieto Vianoce trávime s Paťkom dvaja, ale už tie nasledujúce nás bude o jedného viac. Tešíme sa z tohto daru, sme vďační za všetku radosť, ktorú nám dáva aj keď je ešte len v brušku. Chceli sme sa s Vami o to tento zázrak podeliť. Pozdravujeme všetkých, ktorí momentálne zažívajú podobný zazrak ako my a posielame veľa veľa veľa lásky. Jasmina&Paťo&malá fazuľka ❤️❤️❤️ #happy #life #family
Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič (@jasmina_alagic), 24 Dec 2018 o 12:32 PST

Dvojica tento rok v máji priznala, že tvorí pár a v novembri informovala o zásnubách. Rytmus predtým sedem rokov randil so speváčkou Darou Rolins, pričom svoj rozchod ohlásili v marci.

Rytmus, vlastným menom Patrik Vrbovský, začínal v skupine Kontrafakt, neskôr sa však vydal aj na sólovú dráhu. Na konte má štúdiové albumy Bengoro (2006), Kral (2009), Fenomen (2011) a Krstný otec (2016).

Jasmina Alagič sa venuje modelingu. V roku 2009 bola finalistkou súťaže Miss Universe Slovenskej republiky, nedávno sa predstavila ako moderátorka šou Československá Super Star a účinkovala aj v projekte Tvoja tvár znie povedome.

Viac k témam: Jasmina Alagič, Rytmus
Zdroj: Webnoviny.sk – Rytmus a Jasmina Alagič budú mať dieťa, radostnú správu oznámili na Instagrame © SITA Všetky práva vyhradené.

Top