Ste tu
Home > Šport > Pred zápasom HK 2016 Trebišov – HC Rebellion Gelnica

Pred zápasom HK 2016 Trebišov – HC Rebellion Gelnica

V sobotu 1.decembra sa hokejisti HK 2016 Trebišov po dlhšom čase opäť predstavia na domácom štadióne.

Hokejistom Trebišova sa v doterajšom priebehu 2.hokejovej ligy podarilo nazbierať 16 bodov a v neúplnej tabuľke okupujú solídne 3.miesto. Na čele súťaže je Rimavská Sobota s 21 bodmi, o bod menej má druhý Bardejov, no naši hokejisti majú ešte zápas k dobru. Najmä v domácom prostredí sme veľmi nebezpeční a doposiaľ sme pred vlastnými fanúšikmi nenašli premožiteľa. Postupne sme zdolali poľský Sanok, Kežmarok, Rimavskú Sobotu i Sabinov s výborným skóre 19:6. Vonku sme v štyroch zápasoch získali 4 body, naposledy sme naplno bodovali v Kežmarku po víťazstve 6:3.

Náš najbližší súper HC Rebellion Gelnica je zatiaľ azda najpríjemnejším prekvapením súťaže. V minulej sezóne beznádejne posledný celok sa momentálne bije o 4 postupové priečky, ktoré zaručujú play-off. Štvrtému tímu ligy sa darí najmä v domácom prostredí, kde nazbieral 9 bodov, no aj na súperovom ľade patrí k najúspešnejším tímom. V prvom vzájomnom zápase uspeli hokejisti Gelnice, keď nás na vlastnom štadióne zdolali tesne 4:3, a preto im rozhodne máme čo vracať.

Priamy súboj o 3.miesto má úvodné buly naplánované na 17:30. Tak poďme sa baviť hokejom a požeňme našich chlapcov za ďalším domácim víťazstvom!

 

Top