Ste tu
Home > PR > PARAGRAFÉ – VIAC, NEŽ LEN KAVIAREŇ

PARAGRAFÉ – VIAC, NEŽ LEN KAVIAREŇ

Už viac ako tri roky majú Trebišovčania možnosť vychutnať si výnimočnú kávu, vínko či prostredie v útulných a príjemných priestoroch kaviarne Paragrafé…


Splnený sen

Hneď na začiatku nášho rozhovoru majitelia priznávajú, že táto kaviareň je ich splneným snom. „Keď sme počas vysokoškolských štúdií práva pracovali v kaviarni ako baristi, veľmi sa nám to páčilo. Nasávali sme kaviarenskú atmosféru, zhovárali sme sa s návštevníkmi a uvedomili sme si, že by sme raz aj my chceli prevádzkovať podobnú záležitosť. Táto kaviareň je tak naším malým splneným snom.“


DSC_4037_8_9

„Priestory, v ktorých sa kaviareň Paragrafé nachádza, slúžili ako starý židovský dom. My sme si v nich zriadili dvokátske kancelárie a keďže sme nechceli, aby väčšina z priestoru ostala nevyužitá, rozhodnutie bolo jasné – urobíme kaviareň,“ pokračujú v rozprávaní majitelia.

„Zozbierali sme myšlienky, nápady a skutočnosti, ktoré sa nám páčili a ktoré sme mali možnosť vyskúšať v iných kaviarňach. Vyskladali sme tak mozaiku, na ktorej základe vzniklo Paragrafé.“

Cit pre detail

Už na prvý pohľad je zrejmé, že v interiéri, ale aj exteriéri kaviarne vládne obrovský cit pre detail. Maličkosti, ako napríklad vygravírované logo kaviarne na každom zo stolov, obrovská knižnica plná hodnotných titulov, či pohodlné kožené kreslá  a vlastne aj celý štýlový interiér ešte viac podčiarkujú výnimočnosť a originalitu tohto miesta. Pri vybavení to však nekončí.

PARAGRAFÉ

Kvalita poskytovaných služieb sa odráža aj v menu. Návštevníci tu vždy nájdu starostlivo vybrané, čerstvé a sezónne vychytávky. Či už neuveriteľne chutné domáce toasty alebo voňajúce koláčiky.

Sezónnosť a premyslenosť je, samozrejme, cítiť aj v nápojoch. Tie sú doslova pre fajnšmekrov. Vlastná kávová zmes dovážaná z Talianska, sezónne ovocné šťavy, lahodné a osviežujúce milkšejky, kvalitné výberové Tokajské víno a špeciality z neho (sezónny burčiak či Tokajské pivo). Všetko znie tak skvelo, že áno?

Paragrafé

Paragrafé – viac, než len kaviareň

Paragrafé je viac, než len kaviareň. Je to upokojujúce miesto s výnimočným príbehom vhodné pre posedenie s priateľmi, z ktorého sa vám nebude chcieť odísť. Či už je to pre stále sa usmievajúce a príjemne naladené čašníčky, alebo pre ďalších tisíc vecí, ktoré tu nájdete.

A či budete sedieť počas teplých dní na upravenej, štýlovej terase, alebo v interiéri – to je len na Vás.

Paragrafé Paragrafé
PARAGRAFÉ PARAGRAFÉ

P.S. Aj Vám vieme takýmto článkom pomôcť Vášmu podnikaniu. Stačí napísať na redakcia@tvojtrebisov.sk


PR článok


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top