Ste tu
Home > PR > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> OČNÁ OPTIKA POD BILLOU – VAŠA ĽUDOVÁ OPTIKA

OČNÁ OPTIKA POD BILLOU – VAŠA ĽUDOVÁ OPTIKA

Zdieľaj tento článok

U niektorých z nás tvoria dioptrické okuliare neoddeliteľnú súčasť každodenného života. Používame ich neustále. Na čítanie, či pri šoférovaní, no ako si však vybrať najlepšie? Odporúčame Optiku pod Billou – Vašu ľudovú optiku.


Široký výber okuliarových rámov za výhodné ceny


Očná optika na pešej zóne pod Billou na adrese M.R. Štefánika 54/E sa môže pochváliť 13 ročnými odbornými skúsenosťami.

V optike nájdete rámy najznámejších svetových značiek ako Prada, Ray-Ban, Bvlgari, Dolce & Gabbana či Gucci. To všetko s garanciou výhodných cien. Okrem typických dioptrických skiel a rámov však táto optika ponúka široké spektrum slnečných a polarizačných skiel.

img_4643

Prečo práve táto optika?

Nespornou a najväčšou výhodou tejto optiky je možnosť vyhotovenia okuliarov do 1 hodiny. Nehrozí tak dvoj či trojdňové čakanie.

optika

Vzhľadom na dlhoročnú prax a odborné skúsenosti si návštevník môže byť istý, že pri výbere neurobí krok vedľa, ale práve naopak. Ochotný a skúsený personál mu vždy rád a ochotne pomôže alebo poradí. S príchodom jesene prišli aj do tejto optiky výrazné zľavy a okuliarové rámy tam nájdete už od 9,90 €. Príďte, vyskúšajte a odíďte s úsmevom. Určite neoľutujete!

P.S. Takýmto spôsobom vieme pomôcť aj Vášmu podnikaniu. Stačí napísať na redakcia@tvojtrebisov.sk alebo volať na 0948 766 000.

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top