Ste tu
Home > PR > OČNÁ OPTIKA POD BILLOU – VAŠA ĽUDOVÁ OPTIKA

OČNÁ OPTIKA POD BILLOU – VAŠA ĽUDOVÁ OPTIKA

U niektorých z nás tvoria dioptrické okuliare neoddeliteľnú súčasť každodenného života. Používame ich neustále. Na čítanie, či pri šoférovaní, no ako si však vybrať najlepšie? Odporúčame Optiku pod Billou – Vašu ľudovú optiku.

Široký výber okuliarových rámov za výhodné ceny

Očná optika na pešej zóne pod Billou na adrese M.R. Štefánika 54/E sa môže pochváliť 13 ročnými odbornými skúsenosťami.

V optike nájdete rámy najznámejších svetových značiek ako Prada, Ray-Ban, Bvlgari, Dolce & Gabbana či Gucci. To všetko s garanciou výhodných cien. Okrem typických dioptrických skiel a rámov však táto optika ponúka široké spektrum slnečných a polarizačných skiel.

img_4643

Prečo práve táto optika?

Nespornou a najväčšou výhodou tejto optiky je možnosť vyhotovenia okuliarov do 1 hodiny. Nehrozí tak dvoj či trojdňové čakanie.

optika

Vzhľadom na dlhoročnú prax a odborné skúsenosti si návštevník môže byť istý, že pri výbere neurobí krok vedľa, ale práve naopak. Ochotný a skúsený personál mu vždy rád a ochotne pomôže alebo poradí. S príchodom jesene prišli aj do tejto optiky výrazné zľavy a okuliarové rámy tam nájdete už od 9,90 €. Príďte, vyskúšajte a odíďte s úsmevom. Určite neoľutujete!

P.S. Takýmto spôsobom vieme pomôcť aj Vášmu podnikaniu. Stačí napísať na redakcia@tvojtrebisov.sk alebo volať na 0948 766 000.

Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top