Ste tu
Home > Spravodajstvo > Nikto nemá toľko peňazí, aby mohol odkúpiť Škriniara, tvrdí tréner Interu Miláno

Nikto nemá toľko peňazí, aby mohol odkúpiť Škriniara, tvrdí tréner Interu Miláno

MILÁNO 15. januára (WebNoviny.sk) – Tréner futbalistov Interu Miláno Luciano Spalletti vychválil slovenského obrancu Milana Škriniara po úspešnom osemfinálovom zápase jeho zverencov v Talianskom pohári pri výhre nad Beneventom 6:2.


Škriniar je na nezaplatenie

Podľa slov argentínskeho kouča je 23-ročný rodák zo Žiaru nad Hronom neoceniteľný. A hoci sa hovorí o záujme o jeho služby zo strany Manchestru United, FC Chelsea či FC Barcelona, ‘nerazzurri’ nechytajú jeho predaj.


“Nikto nemá toľko peňazí na to, aby mohol Škriniara od nás odkúpiť. Je na nezaplatenie. Rozhodne zostane u nás, nikto si ho nemôže dovoliť,” skonštatoval po postupe Milánčanov do štvrťfinále domácej pohárovej súťaže Spalletti pre Sky Sport Italia.

Možný odchod Mirandu

Novinári sa zároveň pýtali lodivoda “modro-čiernych” aj na potenciálny prestup Škriniarovho kolegu z obrany Brazílčana Mirandu, ktorý by podľa posledných zvestí mal odísť z klubu.

Zastal sa ho však rovnako, ako učinil v prípade Škriniara. “Takéto špekulácie iba oslabujú klub. Miranda nikdy nepovedal, že chce odísť. Vždy, keď som ho nasadil do hry, počínal si vynikajúco,” zhodnotil Spalletti.

Viac k témam: Inter Miláno, Serie A
Zdroj: Webnoviny.sk – Nikto nemá toľko peňazí, aby mohol odkúpiť Škriniara, tvrdí tréner Interu Miláno © SITA Všetky práva vyhradené.


Top