Ste tu
Home > Šport > Hokej > Jágr si prípravné zápasy užíva a zhadzuje prebytočné kilá, na trestnej lavici stíhal aj fotky s fanúšikmi

Jágr si prípravné zápasy užíva a zhadzuje prebytočné kilá, na trestnej lavici stíhal aj fotky s fanúšikmi

31.7.2019 (Webnoviny.sk) – Stále hrajúca legenda českého aj svetového hokeja Jaromír Jágr ako súčasť prípravy na novú sezónu absolvoval utorňajší zápas svojho Kladna na ľade Litvínova.


Zaznamenal gól a asistenciu

Triumf domácej Vervy 5:4 po predĺžení sledovalo viac ako 2 500 divákov, hráči oboch tímov si podporu z tribún užívali. Vrátane slávnej “šesťdesiatosmičky”. Reportáž o tom priniesol český portál iDNES.cz.


Jágr v utorok podvečer zaznamenal gól a asistenciu, v závere stretnutia sa v priestore trestnej lavice ochotne fotil s predškolákmi. A tiež s čiernovlasou asistentkou vedenia organizácie.

V závere sa nechal vylúčiť

Je to pre mňa životný zážitok. Povedal mi, že som až príliš pekná na to, že fandím Litvínovu,” prezradila Renáta Hlaváčová, z ktorej kancelárie vedú dvere k riaditeľovi a trénerovi klubu Jiřímu Šlégrovi.

Hviezdny hokejista priznal, že prípravné zápasy sú pre neho najlepšou cestou, ako zhodiť prebytočné kilogramy. “Práve preto som sa nechal v závere vylúčiť, aby som uspokojil aj divákov pri trestnej lavici,” zasmial sa majiteľ aj hráč Kladna Jaromír Jágr.

Viac k témam: HC Rytíři Kladno, hokejoví fanúšikovia
Zdroj: Webnoviny.sk – Jágr si prípravné zápasy užíva a zhadzuje prebytočné kilá, na trestnej lavici stíhal aj fotky s fanúšikmi © SITA Všetky práva vyhradené.


Top