Home > Šport > <i class="fa fa-play" aria-hidden="true"></i> HOKEJISTI POTVRDILI FORMU, JEDNOZNAČNE ZDOLALI BARDEJOV

HOKEJISTI POTVRDILI FORMU, JEDNOZNAČNE ZDOLALI BARDEJOV

Len prednedávnom sme uverejnili video, v ktorom hokejisti trebišovského HK 2016 veria, že sa udržia po dvoch víťazstvách na víťaznej vlne. Vo včerajšom domácom zápase s Bardejovom sa to potvrdilo. Vyhrali jednoznačne 7:3!

Gólová prestrelka v druhej tretine

Zápas sa pritom pre Trebišovčanov nezačal najlepšie. Nedokázali zachytiť úvod zápasu a po prvej tretine šli do kabín s jednogólovým mankom. Ak chceli uspieť, nutne muselo prísť zlepšenie.

Našťastie, druhá tretina sa im vydarila. Avšak nezaostával ani súper, ktorý dokázal na tri góly Trebišovčanov v podaní Petrička, Bojkuna a Stríža odpovedať dvoma zásahmi. Po konci druhej tretiny tak svietil na ukazovateli skóre stav 3:3. O troch bodoch mala rozhodnúť posledná tretina.

hokej
Zdroj: HK 2016 Trebišov

Potvrdili sme dominanciu

V tretej tretine naši chlapci nenechali nič na náhodu a zápas chytili pevne do svojich rúk. Strelci z druhej tretiny sa svojej úlohy výborne zhostili aj tentokrát a Petričko, Bojkun a Stríž pridali na svoje kontá po druhom góle. Razom bolo pomerne jednoznačných 6:3.

Posledný gól stretnutia, ktorý znamenal pomyselný klinec do rakvy pre Bardejovčanov bol zásah na 7:3 v podaní hrajúceho trénera Richarda Miľovčíka.

V desaťčlennej tabuľke skupiny B 2. slovenskej hokejovej ligy patrí mužstvu HK 2016 Trebišov po siedmich odohraných zápasoch a trojzápasovej víťaznej šnúre 6. miesto. Najbližšie cestujú naši hráči do Brezna, kde odohrajú zápas už 1. novembra o 17:00.

Brezno okupuje v tabuľke prvú priečku, očakávame teda ťažký zápas.