Ste tu
Home > Spravodajstvo > Erik Grendel mal zajačie úmysly, ale napokon zostane v Spartaku Trnava

Erik Grendel mal zajačie úmysly, ale napokon zostane v Spartaku Trnava

TRNAVA 21. januára (WebNoviny.sk) – Futbalista Erik Grendel bude aj naďalej súčasťou kádra úradujúceho slovenského šampióna FC Spartak Trnava.


Tridsaťročný stredopoliar má zmluvu s “andelmi” do konca aktuálneho ročníka a napokon ju aj dodrží. Rodák z Handlovej mal pôvodne zajačie úmysly, ale napokon zmenil názor. K zotrvaniu v Trnave prispelo aj rozhodnutie jeho rodiny či komunikácia s Vladimírom Poórom, ktorý je stále hlavným akcionárom klubu.


“Boli možnosti, že na jar budem v kariére pokračovať v zahraničí. Bola však aj alternatíva, že zostanem v Trnave. Poviem úprimne, chcel som sa osobne rozprávať aj s akcionárom klubu pánom Poórom. Dostal som od neho garanciu, že klub bude riadne fungovať. A keďže máme korektné vzťahy, po porade s rodinou som sa rozhodol, že budem pokračovať v Spartaku. Som pripravený mu na jar pomôcť bojovať o ciele, ktoré budú pred nami,” uviedol Grendel.

Túžba Erika Grendela pokračovať v Trnave teší aj vedenie Spartaka. “Mal nejaké ponuky zo zahraničia, jedna bola napríklad z Kazachstanu. Sme radi, že chcel zostať v Trnave. Hneď po záverečnom zápase Európskej ligy proti Fenerbahce otvorene tvrdil, že nevie, či bude v Trnave hrať naďalej. Paradoxne, prvý hovoril o možnosti odchodu a napokon tu zotrvá,” dodal pre agentúru SITA riaditeľ klubu Marek Ondrejka.

Viac k témam: FC Spartak Trnava, Fortuna liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Erik Grendel mal zajačie úmysly, ale napokon zostane v Spartaku Trnava © SITA Všetky práva vyhradené.


Top