Ste tu
Home > Kultúra > DIVADLO G VYSTÚPI S HROU INFERNO!

DIVADLO G VYSTÚPI S HROU INFERNO!

Obľúbení ochotníci z Divadla „G“ Trebišov nacvičili novú inscenáciu hry, s ktorou sa predstavia verejnosti vo veľkonočnom období. Po dlhšom čase zaradili do repertoáru svojich hier nekomediálny žáner.

Hra autora Leopolda Laholu INFERNO odkrýva charaktery ľudí vo chvíli, keď sú vystavení „pekelnej“ skúške.

Je leto, neznesiteľné horúčavy a v krajine podobnej tej našej sa zrazu zatrasie zem. Padajú budovy, umierajú ľudia. Niektorí však majú šťastie. No… šťastie… Rozhodne majú problém. Obrovský problém. Chcú žiť! Majú však len obmedzené zásoby jedla, pitia i vzduchu a ich nádej postupne umiera a viera hasne.

Ale ONA verí. Kdesi vonku je predsa ON – rozhodný, schopný, zodpovedný a milujúci otec. A koná. Musí konať. Ako sa rozhodne, keď zistí, kde je jeho jediná dcéra? Dokáže a môže jej pomôcť? Vydrží výčitky svojho svedomia?

Prečítaj si aj: Rozhovor s hercom Divadla G, Petrom Girmanom

divadlo G Krutohlavci

Dá sa v takejto situácii prežiť, keď nikto nevie, že ste zasypaní pod zemou a čakáte na záchranu? Zmení sa sila vašej nádeje a viery, keď viete, že jeden spoluväzeň bol vytiahnutý a informuje o vás záchranárov?

Premiéra predstavenia sa uskutoční nedeľu 16. apríla 2017 o 17.00 h v divadelnej sále MsKS Trebišov.

Prvá repríza je naplánovaná na nedeľu 23.4.2017 o 17.00 h v divadelnej sále MsKS Trebišov.

Rezervácie lístkov: 0944 804 482, Po-Pia: 8:00-18:00
Vstupné:  4 eurá


Zdroj: trebisov.sk

Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top