Ste tu
Home > Zaujímavosti > Ďalší pár kráľovskej rodiny oznámil rozvod, po 25 rokoch manželstva sa na tom priateľsky dohodli

Ďalší pár kráľovskej rodiny oznámil rozvod, po 25 rokoch manželstva sa na tom priateľsky dohodli

18.2.2020 (Webnoviny.sk) – Synovec britskej kráľovnej Alžbety II. a jeho manželka sa priateľsky dohodli, že ukončia svoje manželstvo. Gróf zo Snowdenu David Armstrong-Jones a jeho žena Serena pôjdu od seba po viac než 25 rokoch manželstva. Pár to oznámil v spoločnom stanovisku.

Päťdesiatosemročný Armstrong-Jones je synom káľovninej zosnulej sestry, princeznej Margaréty. Pár sa vzal v októbri 1993 a má dve deti. Pod svojím profesionálnym menom David Linley napísal gróf knihy o nábytku a interiérovom dizajne.

Oznámenie prichádza len niekoľko dní po tom, čo rozvod oznámil vnuk britskej kráľovnej Peter Phillips a jeho manželka Autumn. Pár má spolu dve dcéry, deväťročnú Savannah a sedemročnú Islu.

Štyridsaťdvaročný Phillips je synom princeznej Anny a jej prvého manžela Marka Phillipsa. Je zároveň najstarším vnukom kráľovnej a vojvodu z Edinburghu.

Viac k témam: rozvod
Zdroj: Webnoviny.sk – Ďalší pár kráľovskej rodiny oznámil rozvod, po 25 rokoch manželstva sa na tom priateľsky dohodli © SITA Všetky práva vyhradené.

Top