Ste tu
Home > Spravodajstvo > Christiano Ronaldo je späť v Juventuse, po desiatich týždňoch sa konečne zapojí do tréningového procesu

Christiano Ronaldo je späť v Juventuse, po desiatich týždňoch sa konečne zapojí do tréningového procesu

Zdieľaj tento článok

19.5.2020 (Webnoviny.sk) – Po návrate z rodnej Madeiry a dvojtýždňovej povinnej izolácii sa do tréningového procesu talianskeho futbalového klubu Juventus Turín vrátil portugalský reprezentant Cristiano Ronaldo.


Viac o téme: Koronavírus

Do klubových priestorov sa 35-ročný útočník dostal po desaťtýždňovej absencii, ešte pred prípravou na hracej ploche podstúpil nevyhnutnú lekársku prehliadku.


Portugalčan ešte pred pandémiou koronavírusu vycestoval domov k rodine, na pár dní chcel navštíviť mamu Dolores Aveirovú, ktorá bola po mozgovej príhode. Vo vlasti bol CR7 od 8. marca, kam odcestoval po ligovom triumfe Juve nad Interom Miláno 2:0.

Vzápätí vedenie Serie A prerušilo najvyššiu súťaž a aktuálny plán hovorí o reštarte súťaže v polovici júna. Do Talianska sa Cristiano Ronaldo vrátil v úvode mája.

Juventus je 12 kôl pred koncom sezóny lídrom tabuľky prerušenej Serie A o jediný bod pred Laziom Rím.

Viac k témam: Serie A
Zdroj: Webnoviny.sk – Christiano Ronaldo je späť v Juventuse, po desiatich týždňoch sa konečne zapojí do tréningového procesu © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top