Ste tu
Home > Spravodajstvo > Anglická Premier League ide podľa programu, koronavírus však úraduje v nižších súťažiach

Anglická Premier League ide podľa programu, koronavírus však úraduje v nižších súťažiach

Zdieľaj tento článok

26.12.2020 (Webnoviny.sk) – V anglickej futbalovej Premier League sa darí eliminovať šírenie ochorenia COVID-19 medzi hráčmi a členmi realizačných tímov, no v nižších súťažiach koronavírus stále spôsobuje odklady stretnutí.


V sobotu sa neuskutoční duel medzi Middlesbrough a Rotherdamom, keďže v tíme hostí testy preukázali viacero osôb nakazených koronavírusom. Rotherdam predtým nemohol odohrať ani ligový zápas proti Derby County, dôvod bol rovnaký.


Rovnako v druhej najvyššej súťaži The Championship aktuálne nútene pauzuje aj Millwall, v jeho kádri je tiež viacero nakazených hráčov.

Sobotňajší súboj Millwallu na pôde Bournemouth odložili na 12. januára 2021 a hrať sa nebude ani na utorok naplánovaný duel tohto klubu doma proti londýnskemu Watfordu.

Podobné problémy sú aj v treťoligovej League One, kde z bezpečnostných dôvodom neodohrajú až tri súboje naplánované na tzv. Boxing Day. Týka sa to aj duelu lídra ligy Portsmouthu proti tímu Swindon Town.

Viac k témam: League One, Premier League, The Championship
Zdroj: Webnoviny.sk – Anglická Premier League ide podľa programu, koronavírus však úraduje v nižších súťažiach © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top