Domov > Šport > MINILIGA V STOLNOM TENISE O PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TREBIŠOV

MINILIGA V STOLNOM TENISE O PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TREBIŠOV

Trebišov │Tradičný turnaj Miniliga trebišovských ZŠ v stolnom tenise o Putovný pohár primátora mesta Trebišov  sa uskutočnil  v 2 častiach, a to v dňoch 27. marca a 20. apríla 2018.

Web mesta uvádza, že prvá časť turnaja bola organizovaná v telocvični na CZŠ Sv. Juraja na Gorkého ulici s účasťou všetkých trebišovských základných škôl, pričom sa odohrali prvé 2 kolá. Druhá, záverečná časť, sa konala v apríli v telocvični pri CVČ Trebišov.

Súťaž gradovala až do úplného záveru, keď sa v priamych súbojoch medzi ZŠ I. Krasku a CZŠ Sv. Juraja na Gorkého ulici rozhodovalo o konečnom umiestnení na 3. – 4. mieste a medzi ZŠ na Komenského ul.  a ZŠ na Ul. M. R. Štefánika vo finále o 1. – 2. mieste.

Žiaľ, zdravotné potiaže hráčov ZŠ na Pribinovej ul. neumožnili družstvu tejto školy odohrať 2. časť turnaja.

Po skončení turnaja boli odovzdané diplomy od Centra voľného času v Trebišove s uvedením poradia pre každú zúčastnenú školu. Donor – p. Bandoľa, majiteľ firmy Športcyklo, odovzdal všetkým školám nákupné poukážky. Hlavné ceny, ktorými boli športové poháre za  1. až 3. miesto, odovzdal osobne primátor mesta Trebišov PhDr. Marek Čižmár. Zároveň prepožičal na 1 rok aj putovný pohár primátora víťazovi turnaja, ZŠ na Komenského ul.  v Trebišove.