Ste tu
Home > Hokej > Zverejnili ceny lístkov na Kaufland Cup, slovenskí hokejisti vyzvú Rusov a Bielorusov

Zverejnili ceny lístkov na Kaufland Cup, slovenskí hokejisti vyzvú Rusov a Bielorusov

BRATISLAVA 11. januára (WebNoviny.sk) – Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH) začal s predajom vstupeniek na februárový domáci medzištátny turnaj Kaufland Cup 2019. Zverenci trénera Craiga Ramsayho v Bratislave na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu privítajú od 7. do 9. februára výbery Bieloruska a olympionikov Ruska.

Vstupenky na dva zápasy Slovenska budú stáť od 10 do 20 eur a na zápas medzi Bieloruskom a Ruskom bude jednotná cena lístka do všetkých sektorov 8 eur. Celoturnajový lístok bude k dispozícii do 18 do 35 eur.

„Typy vstupeniek sme rozdelili do troch kategórii. Celoturnajové, vstupenky na slovenské zápasy a vstupenka na zápas medzi Bieloruskom a Ruskom. Fanúšikovia budú mať k dispozícii celé hľadisko Zimného štadióna Ondreja Nepelu. Veríme, že ho do posledného miesta zaplnia a namotivujú seba aj našich hráčov na blížiace sa majstrovstvá sveta,“ povedal riaditeľ marketingu SZĽH Vladimír Janček.

„Deti do 12 rokov budú mať 50-percentnú zľavu na vstupenku, deti do 6 rokov budú mať vstup zdarma bez nároku na miesto. Fanúšikovia na invalidných vozíkoch majú vstup zdarma spolu so sprievodom, ten však rovnako nebude mať nárok na miesto,“ uvádza sa v tlačovej správe SZĽH.

Kaufland Cup 2019 v Bratislave – program turnaja

štvrtok 7. februára: Slovensko – Bielorusko (18.00)
piatok 8. februára: Rusko olympionici – Bielorusko (18.00)
sobota 9. februára: Slovensko – Rusko olympionici (16.00)

Viac k témam: Kaufland Cup, slovenská hokejová reprezentácia, SZĽH Slovenský zväz ľadového hokeja
Zdroj: Webnoviny.sk – Zverejnili ceny lístkov na Kaufland Cup, slovenskí hokejisti vyzvú Rusov a Bielorusov © SITA Všetky práva vyhradené.

Top