Ste tu
Home > Spravodajstvo > ZOMREL STAROSTA OBCE MALÉ TRAKANY, ARPÁD PETRÍK

ZOMREL STAROSTA OBCE MALÉ TRAKANY, ARPÁD PETRÍK

Predvčerom sa obec Malé Trakany v trebišovskom okrese zahalila do smútku. Obyvateľov zasiahla smutná správa, obľúbeného starostu obce Arpáda Petrika (54 †) našli mŕtveho v rodinnom dome.


O tejto smutnej správe informovala obec Malé Trakany na svojej obecnej stránke a denník Nový čas, takisto na svojom webe. Polícia už úmrtie starostu začala vyšetrovať.


Arpád Petrík
Nebohý starosta obce Arpád Petrík

Obecní poslanci sa po rozšírení správy podľa informácií zišli na obecnom úrade. Zástupca nebohého starostu, Tibor Saradi, sa pre Čas.sk vyjadril: “Nie sme schopní túto správu zatiaľ prijať. Žiadne príznaky, ktoré mohli viesť k náhlej smrti, u neho neboli. Boli sme kamaráti, o to viac mi je to ľúto,” Košický krajský policajný hovorca, Alexander Szabó sa vo štvrtok vyjadril, že lekárom bolo zavinenie smrti cudzou osobou vylúčené a tak nariadil vykonať pitvu.

Arpád Petrik bol vo funkcii starostu viacero volebných období, v roku 2014 kandidoval ako nezávislý kandidát. Na obecnom úrade vyvesili čiernu zástavu.


Foto: Malé Trakany


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top