Ste tu
Home > Šport > Futbal > Zmizni, odkázali Neymarovi fanúšikovia Paris Saint-Germain na transparente

Zmizni, odkázali Neymarovi fanúšikovia Paris Saint-Germain na transparente

12.8.2019 (Webnoviny.sk) – Fanúšikovia parížskeho futbalového klubu Saint-Germain dali v nedeľu jasne najavo, že si želajú odchod brazílskeho útočníka Neymara.

Svoj názor prezentovali rôznymi pokrikmi aj nápismi na tribúnach počas ligového triumfu svojich miláčikov nad Nimes 3:0. Za všetky možno spomenúť jeden výstižný transparent s nápisom: „Neymar, zmizni!“

V hre je odchod do iného klubu

Hviezdny Brazílčan chýbal v zostave trénera Thomasa Tuchela, keďže už dlhšie je v hre jeho odchod do iného mužstva.

Najčastejšie sa spomína jeho návrat do katalánskeho FC Barcelona, ale objavili sa už aj hlasy, ktoré hovoria o jeho možnom odchode do Realu Madrid. Kde napokon zakotví, ukážu možno už najbližšie dni.

Neymar nenaplnil očakávania

Neymar sa pred aktuálnou sezónou zapojil do prípravy PSG o niečo neskôr ako jeho spoluhráči, ako dôvod uviedol liečbu zranení. Brazílčan po prestupe do Paríža v lete 2017 za rekordných 222 miliónov eur nenaplnil očakávania.

Strelil síce 51 gólov v 58 zápasoch a mužstvo priviedol k dvom francúzskym titulom, ale na medzinárodnej scéne sa mu nepodarilo splniť hlavný cieľ – získať triumf v Lige majstrov.

Viac k témam: fanúšikovia
Zdroj: Webnoviny.sk – Zmizni, odkázali Neymarovi fanúšikovia Paris Saint-Germain na transparente © SITA Všetky práva vyhradené.

Top