Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Zlodeji pri prepade vo Zvolene strhli mužovi kapsičku z pleca, spôsobili mu smrteľné zranenia

Zlodeji pri prepade vo Zvolene strhli mužovi kapsičku z pleca, spôsobili mu smrteľné zranenia

BRATISLAVA 15. decembra (WebNoviny.sk) – Polícia vyšetruje lúpežné prepadnutie vo Zvolene, po ktorom zomrel muž. Ako informuje polícia na svojom facebookovom profile Polícia Slovenskej republiky, v piatok 14. decembra krátko pred polnocou prijali oznámenie o lúpežnom prepadnutí 51-ročného Zvolenčana na ulici A. Hlinku vo Zvolene.


Muža podľa doterajších informácií prepadli dvaja muži a strhli mu z pleca kapsičku. Muž však krátko po prepade zomrel.


Polícia začala vo veci okamžite konať a v krátkom čase prišla na stopu dvom Zvolenčanom, pričom, ako informuje Polícia SR „s najväčšou pravdepodobnosťou ide o podozrivé osoby“, ktoré už policajti zadržali. Polícia v prípade začala trestné stíhanie vo veci zločinu lúpeže s následkom smrti. Na určenie bezprostrednej príčiny smrti 51-ročného muža bola nariadená súdna pitva. Polícia prípad vyšetruje a podrobnejšie informácie zatiaľ neposkytne.

Viac k témam: lúpežné prepadnutie, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Zlodeji pri prepade vo Zvolene strhli mužovi kapsičku z pleca, spôsobili mu smrteľné zranenia © SITA Všetky práva vyhradené.


Top