Home > Šport > Žilina si vybojovala osemfinále Slovnaft Cupu, favorit otočil duel proti Seredi

Žilina si vybojovala osemfinále Slovnaft Cupu, favorit otočil duel proti Seredi

ŽILINA 6. novembra (WebNoviny.sk) – Hráči MŠK Žilina postúpili do štvrťfinále slovenského pohára vo futbale Slovnaft Cupu 2018/2019, keď v utorkovom zápase osemfinálového 5. kola zdolali na domácom trávniku Sereď 3:1.

Skóre stretnutia otvoril v 28. min hosťujúci Martin Mečiar, ktorý strelou z voleja prekonal brankára Miloša Volešáka. Žilinčania ešte pred prestávkou otočili – po individuálnej akcii vyrovnal Jaroslav Mihalík a v 45. min poslal domácich do vedenia Miroslav Káčer.

Favorit zápasu v druhom polčase ešte zvýšil svoj náskok, z pokutového kopu sa nemýlil Káčer. To už hostia dohrávali bez vylúčeného Nigérijčana Bankoleho Adekuoroyeho.

Slovnaft Cup 2018/2019

5. kolo (osemfinále)

MŠK Žilina – ŠKF iClinic Sereď 3:1 (2:1)
Góly: 45. a 83. Káčer (druhý z pok. kopu), 35. J. Mihalík – 28. Mečiar, ČK: 61. Adekuoroye (Sereď) po druhej ŽK

Zostávajúci program osemfinále Slovnaft Cupu 2018/2019:
piatok 16. novembra: FK Železiarne Podbrezová – FC Spartak Trnava (15.00)

Viac k témam: MŠK Žilina, ŠKF Sereď, Slovnaft cup
Zdroj: Webnoviny.sk – Žilina si vybojovala osemfinále Slovnaft Cupu, favorit otočil duel proti Seredi © SITA Všetky práva vyhradené.