Ste tu
Home > Spravodajstvo > ŽELEZNIČNÉ PRIECESTIE V KUZMICIACH BUDE OPRAVENÉ

ŽELEZNIČNÉ PRIECESTIE V KUZMICIACH BUDE OPRAVENÉ

Železničné priecestie v Kuzmiciach bude opravené
Zdieľaj tento článok

Podľa informácií denníka Korzár budú Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) 25. a 26. apríla a 4. mája opravovať železničné priecestie neďaleko železničnej stanice Kuzmice, na trati Košice – Čierna nad Tisou. Dôvodom opravných prác na priecestí je zlý technický stav železničného zvršku a priecestnej konštrukcie. Po oprave priecestia položia aj nový asfalt na cestu. Predpokladané náklady sú 38 600 eur.


Dopravné obmedzenia

S opravami železničného priecestia budú súvisieť aj dopravné obmedzenia v dňoch 25. a 26. apríla od 8:00 hod. do 16:00 hod. úplne uzatvorené. V stredu, 4. mája bude cestná doprava odklonená od 08.00 h do 20.00 h. Obchádzková trasa povedie podľa informácií cez obec Slivník. Počas výluky nedôjde k vylúčeniu vlakovej dopravy.Zdroj: Denník Korzár

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top