Ste tu
Home > Spravodajstvo > ZASADNUTIE MESTSKÉHO ZASTUPITEĽSTVA UŽ V PONDELOK

ZASADNUTIE MESTSKÉHO ZASTUPITEĽSTVA UŽ V PONDELOK

zasadnutie

Trebišov │Webové sídlo mesta Trebišov informuje občanov o konaní 9. zasadnutia mestského zastupiteľstva už tento pondelok, 25. septembra o 9:00 v priestoroch MsÚ a pozýva naň aj verejnosť. Vyzerá to na poriadny maratón, v programe sa nachádza 44 bodov.

zasadnutie
Poslanci sa stretnú v laviciach už tento pondelok, 25. septembra

Zasadnutie s viacerými dôležitými bodmi

Časť zasadnutia bude venovaná problematike trebišovských škôl. Chystá sa rokovanie o znížení energetickej náročnosti budov Materskej školy pri Polícii a Cirkevnej Základnej školy sv. Juraja (bývalá ZŠ Gorkého). Okrem nich bude pozornosť zameraná aj na ZŠ Sever, pri ktorej budú poslanci preberať rekonštrukciu strechy a osvetlenia telocvične.

Svoje slovo dostane aj návrh všeobecne záväzného nariadenia o konaní referenda v podmienkach mesta Trebišov a miernu kontroverziu očakávame pri bode 41. ktorý je venovaný správe o výsledku kontroly odmeňovania zástupcu primátora mesta, Ing. Róberta Puciho.

Prečítaj si aj: Poslanec Bulla vyzval primátora, aby zvážil zotrvanie vo svojej funkcii

Prečítaj si aj: Poslanec Róbert Puci nechodí na zastupiteľstvá

 

Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top