Ste tu
Home > Spravodajstvo > ZASADNUTIE MESTSKÉHO ZASTUPITEĽSTVA UŽ V PONDELOK

ZASADNUTIE MESTSKÉHO ZASTUPITEĽSTVA UŽ V PONDELOK

zasadnutie
Zdieľaj tento článok

Trebišov │Webové sídlo mesta Trebišov informuje občanov o konaní 9. zasadnutia mestského zastupiteľstva už tento pondelok, 25. septembra o 9:00 v priestoroch MsÚ a pozýva naň aj verejnosť. Vyzerá to na poriadny maratón, v programe sa nachádza 44 bodov.


zasadnutie
Poslanci sa stretnú v laviciach už tento pondelok, 25. septembra

Zasadnutie s viacerými dôležitými bodmi


Časť zasadnutia bude venovaná problematike trebišovských škôl. Chystá sa rokovanie o znížení energetickej náročnosti budov Materskej školy pri Polícii a Cirkevnej Základnej školy sv. Juraja (bývalá ZŠ Gorkého). Okrem nich bude pozornosť zameraná aj na ZŠ Sever, pri ktorej budú poslanci preberať rekonštrukciu strechy a osvetlenia telocvične.

Svoje slovo dostane aj návrh všeobecne záväzného nariadenia o konaní referenda v podmienkach mesta Trebišov a miernu kontroverziu očakávame pri bode 41. ktorý je venovaný správe o výsledku kontroly odmeňovania zástupcu primátora mesta, Ing. Róberta Puciho.

Prečítaj si aj: Poslanec Bulla vyzval primátora, aby zvážil zotrvanie vo svojej funkcii

Prečítaj si aj: Poslanec Róbert Puci nechodí na zastupiteľstvá

 

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top