Home > Spravodajstvo > Vyžrebovali štvrťfinále Slovnaft Cupu, súperov spoznali aj MŠK Žilina a FC Spartak Trnava

BRATISLAVA 27. novembra (WebNoviny.sk) – V sídle Slovenského futbalového zväzu (SFZ) v Bratislave v utorok predpoludním vyžrebovali zloženie štvrťfinálových dvojíc slovenskej futbalovej pohárovej súťaže Slovnaft Cup 2018/2019.

Jeden súboj fortunaligistov

Úradujúci slovenský šampión FC Spartak Trnava sa v dueli o semifinále predstaví na ihrisku treťoligového tímu FC Košice.

Vo štvrťfinálovej fáze bude aj jedno meranie síl mužstiev z najvyššej súťaže, a to medzi FK Senica a FC Nitra. Vo zvyšných konfrontáciách sa druholigisti FK Poprad a MFK Skalica predstavia na ihriskách fortunaligistov MFK Zemplín Michalovce, resp. MŠK Žilina.

Slovan doplatil na štart Ljubičiča

V tohtosezónnej edícii už neúčinkuje obhajca prvenstva ŠK Slovan Bratislava.

“Belasí” v 2. kole doplatili na neoprávnený štart Marina Ljubičiča (v tejto fáze súťaže už hral za Dunajskú Stredu, pozn.) a ich víťazstvo v Horných Orešanoch (2:0) sa napokon zmenilo na kontumačný triumf súpera (3:0).

Štvrťfinále sa hrá na jeden zápas v marci budúceho roka, v prípade nerozhodného výsledku po 90 minútach rozhodne o postupujúcom rozstrel z 11 m.

Slovnaft Cup – štvrťfinále (žreb)

hrá sa na jeden zápas, v prípade remízy po 90 minútach rozhodne o postupujúcom rozstrel zo značky pokutového kopu

FK Senica – FC Nitra

MFK Zemplín Michalovce – FK Poprad (II. liga)

MŠK Žilina – MFK Skalica (II. liga)

FC Košice (III. liga) – FC Spartak Trnava

Viac k témam: FC Košice, FC Nitra, FC Spartak Trnava, FK Poprad, FK Senica, MFK Skalica, MFK Zemplín Michalovce, MŠK Žilina, Slovnaft cup
Zdroj: Webnoviny.sk – Vyžrebovali štvrťfinále Slovnaft Cupu, súperov spoznali aj MŠK Žilina a FC Spartak Trnava © SITA Všetky práva vyhradené.