Ste tu
Home > Kultúra > PREMIÉROVÁ VÝSTAVA IVANY KOSTUROVEJ V TREBIŠOVSKOM MÚZEU

PREMIÉROVÁ VÝSTAVA IVANY KOSTUROVEJ V TREBIŠOVSKOM MÚZEU

Výstava Kosturová

Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove sprístupňuje dňa 17. februára 2017 o 17.00 hod výstavu Ivany Kosturovej pod názvom  Intuitívna tvorba, 3D maľovanie a maľované kabelky.

Premiérová výstava

Ide o výstavu trebišovskej rodáčky Mgr. Ivany Kosturovej rodenej Gregovej.   Ukončila UPJŠ v Prešove a učiteľstvu sa venovala 10 rokov. V súčasnosti je oblastnou riaditeľkou finančnej spoločnosti.  Ale mnohí si ju pamätajú aj ako medzinárodnú futbalovú rozhodkyňu.  Výtvarnej abstrakcii sa venuje od roku 2012.

Táto výstava je autorkinou premiérou. Autorka svojou  intuitívnou tvorbou zachytáva vnútorné pocity, nálady a emócie, ktoré pretavuje do trojrozmernosti. Výstavu si môžete prezrieť v galérii Kultúrneho centra južného Zemplína v Trebišove do 13. marca 2017.

Výstava Kosturová
Pozávanka na výstavu trebišovskej rodáčky Ivany Kosturovej

TS MaKcjZ v Trebišove

Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top