Ste tu
Home > Spravodajstvo > ČAKÁ NÁS VÝLUKA NA TRATI ÚPOR – MICHAĽANY

ČAKÁ NÁS VÝLUKA NA TRATI ÚPOR – MICHAĽANY

Zdieľaj tento článok

Trebišov │ Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) vykonajú  9. novembra výluku traťového úseku Úpor – Michaľany, v čase  od 8.30 hod. do 13.40 hod. Počas výluky vlaky nahradia autobusy.


 ŽSR v rámci výluky zrealizujú výškovú a smerovú opravu geometrickej polohy koľaje, doplní sa štrk a štrkové lôžko sa upraví do predpísaného profilu. Zároveň sa v tomto úseku vykoná strojné kosenie. Činnosti spojené s výlukou vykonajú zamestnanci ŽSR vlastnými personálnymi kapacitami.


 

 

ŽSR prosia cestujúcich o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým dôjde v dôsledku výlukových prác a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hlásení staničného rozhlasu v železničných staniciach.


Tlačová správa ŽSR

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top