Ste tu
Home > Spravodajstvo > ČAKÁ NÁS VÝLUKA NA TRATI ÚPOR – MICHAĽANY

ČAKÁ NÁS VÝLUKA NA TRATI ÚPOR – MICHAĽANY

Trebišov │ Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) vykonajú  9. novembra výluku traťového úseku Úpor – Michaľany, v čase  od 8.30 hod. do 13.40 hod. Počas výluky vlaky nahradia autobusy.


 ŽSR v rámci výluky zrealizujú výškovú a smerovú opravu geometrickej polohy koľaje, doplní sa štrk a štrkové lôžko sa upraví do predpísaného profilu. Zároveň sa v tomto úseku vykoná strojné kosenie. Činnosti spojené s výlukou vykonajú zamestnanci ŽSR vlastnými personálnymi kapacitami.


 

 

ŽSR prosia cestujúcich o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým dôjde v dôsledku výlukových prác a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hlásení staničného rozhlasu v železničných staniciach.


Tlačová správa ŽSR


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top