Ste tu
Home > Spravodajstvo > VYHRÁŽANIE ZABITÍM V TREBIŠOVE

VYHRÁŽANIE ZABITÍM V TREBIŠOVE

Vyhrážanie v Trebišove

Poverený príslušník OO PZ Trebišov z trestného činu nebezpečného vyhrážania obvinil 33-ročného Karola z okresu Trebišov, ktorý sa v pondelok (2. mája) popoludní v byte na ulici L. Sáru v Trebišove slovne vyhrážal zabitím 29-ročnej Trebišovčanke.

Vyhrážanie v Trebišove
V jednom z trebišovských bytov došlo k vyhrážaniu. Obvinený muž je už stíhaný väzobne,
Vyhrážanie aj pokus o chytenie pod krk

Poškodenú ženu sa pokúsil chytiť pod krk, v čom mu zabránila 41-ročná žena z uvedeného mesta. Konanie obvineného Karola vzbudilo u poškodenej ženy dôvodnú obavu o svoj život a zdravie. Trebišovskí policajti podozrivého muža ešte v ten deň zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia s návrhom na jeho väzobné stíhanie, ktorý včera sudca akceptoval. Obvinený muž je stíhaný väzobne, v prípade dokázania viny mu hrozí až jeden rok vo väzení.

Hlavičkový odkaz - máj


Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top