Ste tu
Home > Ostatné športy > Volejbalistky Dubovcová a Štrbová budú na turnaji World Tour v Ťin-ťiangu bojovať o play-off

Volejbalistky Dubovcová a Štrbová budú na turnaji World Tour v Ťin-ťiangu bojovať o play-off

ŤIN-ŤIANG 23. mája (WebNoviny.sk) – Slovenské reprezentantky v plážovom volejbale Natália Dubovcová a Andrea Štrbová neuspeli vo svojom úvodnom vystúpení na tohtotýždňovom turnaji World Tour kategórie Four stars v čínskom Ťin-ťiangu (22. – 26. mája 2019).

Slovenky ako nasadené dvadsiatky v 1. kole základnej D-skupiny prehrali tesne 1:2 (10, -16, -13) s poľskými turnajovými trinástkami Kingou Wojtasikovou a Katarzynou Kociolekovou. Slovenky mali v prvom sete výrazne navrch, mierne favorizované Poľky si však vynútili tajbrejk a v ňom triumfovali najtesnejším rozdielom.

Dubovcová a Štrbová budú v piatok o 5.20 h SELČ (11.20 h miestneho času) bojovať o postup zo skupiny do 1. kola play-off s Thajčankami Varapatsorn Radarongovou a Khanitthou Hongpakovou, úspešné kvalifikantky v 1. kole „déčka“ nestačili na americké štvorky Saru Hughesovú a Summer Rossovú (0:2).

World Tour v plážovom volejbale – Four stars

Ťin-ťiang (Čína), štvrtok:

D-skupina

1. kolo:

Kinga Wojtasiková, Katarzyna Kocioleková (Poľ.-13) – Natália Dubovcová, Andrea Štrbová (SR-20) 2:1 (-10, 16, 13)
Sara Hughesová, Summer Rossová (USA-4) – Varapatsorn Radarongová, Khanittha Hongpaková (Thaj.-29) 2:0 (13, 19)

Zostávajúci program D-skupiny, piatok:

2. kolo – o postup do 1. kola play-off: Varapatsorn Radarongová, Khanittha Hongpaková (Thaj.-29) – Natália Dubovcová, Andrea Štrbová (SR-20) /5.20 h SELČ/

2. kolo – o priamy postup do osemfinále: Sara Hughesová, Summer Rossová (USA-4) – Kinga Wojtasiková, Katarzyna Kocioleková (Poľ.-13) /2.00 h SELČ/

Viac k témam: World Tour v plážovom volejbale
Zdroj: Webnoviny.sk – Volejbalistky Dubovcová a Štrbová budú na turnaji World Tour v Ťin-ťiangu bojovať o play-off © SITA Všetky práva vyhradené.

Top