Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Vodič Volkswagenu neprežil náraz do stĺpa trakčného vedenia, ženu previezli do nemocnice (foto)

Vodič Volkswagenu neprežil náraz do stĺpa trakčného vedenia, ženu previezli do nemocnice (foto)

25.2.2021 (Webnoviny.sk) –
aktualizované 25. februára, 10:29


Jeden život vyhasol v Banskej Bystrici v mestskej časti Fončorda pri štvrtkovej nočnej dopravnej nehode osobného motorového vozidla VW Golf, v ktorom sa nachádzali dvaja účastníci.


Zasahovalo aj sedem hasičov

Ako informuje Operačné stredisko Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici, na križovatke ulíc Poľná a Moskovská narazilo vozidlo do stĺpa trakčného vedenia.

V dôsledku nehody prišiel jeden z pasažierov o život. Druhú zranenú osobu vyslobodzovali z havarovaného vozidla príslušníci HaZZ a následne bola transportovaná do Rooseveltovej nemocnice.

Na mieste zasahovala polícia, záchranná zdravotná služba a sedem hasičov na dvoch kusoch techniky.

Telo ženy ležalo pri vraku auta

Ako informuje banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, záchranné zložky na mieste nočnej nehody našli na ceste pri vraku zdemolovaného osobného auta ležať bezvládne telo 38-ročnej ženy a vo vozidle zakliesneného 26-ročného vodiča. Ženu v bezvedomí previezli do nemocnice, ale mladému mužovi už pomôcť nedokázali.

„Vodič pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť a spôsob jazdy svojim schopnostiam, pravou časťou auta zišiel z cesty a narazil do stĺpa,“ uvádza polícia s tým, že na mieste bol prítomný znalec z odboru cestnej dopravy aj súdny lekár. Príčiny a všetky ďalšie okolnosti nehody sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Viac k témam: dopravná nehoda, tragická dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Vodič Volkswagenu neprežil náraz do stĺpa trakčného vedenia, ženu previezli do nemocnice (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.


Top