Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Vodič kamióna zišiel mimo cesty a skončil na streche, Ukrajinec zraneniam na mieste podľahol (foto)

Vodič kamióna zišiel mimo cesty a skončil na streche, Ukrajinec zraneniam na mieste podľahol (foto)

Zdieľaj tento článok

11.3.2021 (Webnoviny.sk) – V stredu popoludní prišiel pri dopravnej nehode medzi obcami Palín a Zemplínska Široká v okrese Michalovce o život mladý vodič kamióna z Ukrajiny. Na sociálnej sieti o tom informovala košická krajská polícia.


“Podľa šetrenia na mieste nehody sa pravdepodobne vodič dostatočne nevenoval vedeniu vozidla, pri prejazde miernou ľavotočivou zákrutou neprispôsobil rýchlosť jazdy svojím schopnostiam, stavu vozovky a aktuálnym poveternostným podmienkam a s kamiónom zišiel mimo cestu, kde sa ťahač prevrátil na strechu. Vodič ostal zakliesnený v kabíne. Pri dopravnej nehode utrpel zranenia nezlučiteľné so životom,” uviedla polícia.


Michalovský policajný vyšetrovateľ v súvislosti s touto dopravnou nehodou začal trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: dopravná nehoda, havária kamiónu, kamión, tragická dopravná nehoda, úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk – Vodič kamióna zišiel mimo cesty a skončil na streche, Ukrajinec zraneniam na mieste podľahol (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top