Ste tu
Home > Spravodajstvo > VLÁMANIE A NÁSLEDNÁ KRÁDEŽ V MALEJ BARE

VLÁMANIE A NÁSLEDNÁ KRÁDEŽ V MALEJ BARE

Polícia podvodníci

Vlámanie a následná krádež sa odohrala v Malej Bare (okres Trebišov). Polícia intenzívne pátra po doposiaľ neznámom páchateľovi, ktorý sa dopustil krádeže ešte v priebehu februára až marca tohto roku.

Páchateľ sa vlámal do neobývaného rodinného domu a z domu odcudzil takmer všetko čo sa dalo odniesť. Ukradol 20 panelových radiátorov, plynový kotol, kuchynský digestor, čerpadlo, motorovú pílu, plechovú popolnicu, strunovú kosačku, motorový postrekovač, kanister s benzínom, predĺžovacie káble, rôzne poháre, prístroj na tlakové umývanie a čo viac, pribalil si aj približne 3000 metrov dlhé drôty slúžiace na vedenie viniča.

Majiteľovi neobývaného domu bola spôsobená škoda za viac ako 11.000,- eur. Poverený príslušník policajného zboru začal trestné stíhanie pre trestný čin krádeže.


Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Foto: Ilustračné

Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top