Ste tu
Home > Kultúra > TEŠÍME SA NA VÍNO A KRASLICE!

TEŠÍME SA NA VÍNO A KRASLICE!

Víno a kraslice

Trebišov │Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove pripravuje na Kvetnú nedeľu, 9 . apríla 2017 o 14.30 hod. v kaštieli  tradičné veľkonočné podujatie VÍNO A KRASLICE.


Podujatie Víno a kraslice ponúka ochutnávku veľkonočných jedál a tokajských vín

Návštevníci sa môžu tešiť na bohatý program, kde nebude chýbať tvorivá dielňa v zdobení veľkonočných kraslíc, jazda na historickom traktore, výroba veľkonočných dekorácií, handmade trhy, ochutnávka veľkonočných jedál a ochutnávka tokajských vín.


Ukážky tradičných  veľkonočných jedál a stolovania budú prezentovať školy z Poľska, Ukrajiny, Česka, Maďarska a tiež Cirkevná stredná odborná škola sv. Jozafáta. Program spríjemní folklórna skupina Omladzina Novosad.

plagat vino a kraslice 2017


Tlačová správa MaKcjZ v Trebišove


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top