Ste tu
Home > Správy > Video: Zachary zavraždil počas dvoch hodín štyroch ľudí a jednému mužovi takmer odrezal nos

Video: Zachary zavraždil počas dvoch hodín štyroch ľudí a jednému mužovi takmer odrezal nos

9.8.2019 (Webnoviny.sk) – Kalifornská polícia zatkla muža, ktorý počas dvoch hodín zabil štyroch ľudí a ďalších dvoch zranil. Tridsaťtriročný Zachary Castaneda si podľa polície vybral svoje obete náhodne. Člen gangu útočil dvoma nožmi minimálne na šiestich miestach v oblastiach Garden Grove a Santa Ana.

Mužovi takmer odrezal nos

Polícia prijala prvé hlásenie o vykradnutom byte o 16:00 tamojšieho času. Neskôr nahlásili krádež v obchode v Garden Grove, odkiaľ sa podozrivý vrátil do bytu a dobodal dvoch ľudí. O 18:00 odišiel na čerpaciu stanicu, kde napadol muža, ktorému takmer odrezal nos.

Detektívi našli jeho auto na parkovisku pred reštauráciou v Santa Ane. Muž následne vyšiel z budovy, držal veľký nôž a zbraň, ktorú zobral zavraždenému strážnikovi v reštaurácii.

Zachytili ho bezpečnostné kamery

Polícia sa neskôr dozvedela, že zrejme zavraždil aj zamestnanca v neďalekej reštaurácii a vykradol aj ďalšie dve prevádzky, pričom v jednej z nich takisto pobodal pracovníka.

Muža zachytili na viacerých miestach bezpečnostné kamery. Dvaja zranení sú v stabilizovanom stave. Polícia tvrdí, že prípad nemá nič spoločné s rasizmom.

Informácie pochádzajú z webstránky www.bbc.com a agentúry AP.

Viac k témam: gang, streľba, útok nožom
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Zachary zavraždil počas dvoch hodín štyroch ľudí a jednému mužovi takmer odrezal nos © SITA Všetky práva vyhradené.

Top