Home > Spravodajstvo > Video: „Vlci“ z Ríma v dohrávke Serie A zdolali Bolognu, góly padali až po polčase

RÍM 19. februára (WebNoviny.sk) – Futbalisti AS Rím v pondelkovej dohrávke 24. kola Serie A porazili Bolognu 2:1.

Góly padali až po zmene strán, keď najprv v 55. minúte premenil Aleksandar Kolarov pokutový kop. Domácich potom v 73. minúte do dvojgólového vedenia poslal Federico Fazio. Skórovať sa podarilo aj hosťom, v 84. minúte už však Nicola Sansone len “kozmeticky” upravil výsledok.

Suverénnym lídrom Serie A je naďalej Juventus, ktorý má v tabuľke 13-bodový náskok pred druhým SSC Neapol. “Vlci” z Ríma sú po pondelkovom triumfe na piatej priečke so ziskom 41 bodov. Bologna je tretia od konca.

Viac k témam: AS Rím, Bologna FC 1909, Serie A
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: „Vlci“ z Ríma v dohrávke Serie A zdolali Bolognu, góly padali až po polčase © SITA Všetky práva vyhradené.