Home > Spravodajstvo > Video: Real Madrid prišiel o ďalšieho hráča, Benzema si v zápase proti Betisu zlomil ruku

MADRID 14. januára (WebNoviny.sk) – Futbalový útočník Realu Madrid Karim Benzema nedohral nedeľňajší ligový duel 19. kola najvyššej španielskej súťaže proti Realu Betis Sevilla (2:1).

Francúzskeho zakončovateľa vystriedali v polčasovej prestávke, keďže v nadstavenom čase úvodného dejstva utrpel zranenie pravej ruky po strete s obrancom súpera a následnom páde. Vzápätí ho museli ošetrovať a do druhého polčasu ho v zostave nahradil Cristo González.

Podľa slov kouča Realu Santiaga Solariho si Benzema zlomil ruku. “Veľmi ho to bolelo,” poznamenal Solari, ktorému pre zranenia chýbajú aj Gareth Bale, Toni Kroos, Marco Asensio, Mariano Díaz a Thibaut Courtois. Benzema je s 12 gólmi vo všetkých súťažiach najlepším strelcom Madridčanov v aktuálnej sezóne.

Viac k témam: Betis Sevilla, La Liga, Real Madrid
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Real Madrid prišiel o ďalšieho hráča, Benzema si v zápase proti Betisu zlomil ruku © SITA Všetky práva vyhradené.