Home > Šport > Video: Nečakaná remíza Bayernu, Hertha s Dudom nestačila na Lipsko a Dortmund inkasoval tri body

BERLÍN 3. novembra (WebNoviny.sk) – Futbalisti Bayernu Mníchov doma nečakane nezískali plný počet bodov v súboji s Freiburgom a iba remizovali 1:1 v sobotňajšom zápase 10. kola nemeckej I. bundesligy. Desať minút pred koncom skóroval Serge Gnabry a zdalo sa, že Bavori mieria za víťazstvom, no minútu pred koncom základnej hracej sa postaral o deľbu bodov Lucas Höler. Líder tabuľky Dortmund nezaváhal a na trojbodový zápis z ihriska Wolfsburgu mu stačil jediný gól Marca Reusa. Borussia si zvýšila náskok na čele na štyri body.

Ondrej Duda odohral celé stretnutie v drese Herthy Berlín, ktorá nezvládla domáci duel s Lipskom a podľahla mu 0:3. Dvakrát skóroval Timo Werner a raz Brazílčan Matheus Cunha.

Leverkusen – Hoffenheim 1:4 (1:2)
Góly: 30. Bellarabi – 34. a 73. Joelinton, 19. R. Nelson, 49. Grifo (z pok. kopu)

Viac k témam: Adam Zreľák, I. bundesliga, Ondrej Duda
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Nečakaná remíza Bayernu, Hertha s Dudom nestačila na Lipsko a Dortmund inkasoval tri body © SITA Všetky práva vyhradené.