Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Video: Na Mlynských Luhoch horela ubytovňa, ľudí evakuovali a po jednej osobe pátrajú (aktualizované)

Video: Na Mlynských Luhoch horela ubytovňa, ľudí evakuovali a po jednej osobe pátrajú (aktualizované)

<ul>
<li><span class=”am-text-red”><strong>aktualizované 25. apríla 14:10</strong></span></li>
</ul>
BRATISLAVA 25. apríla (WebNoviny.sk) – Požiar ubytovne na Mlynských Luhoch v bratislavskom Ružinove sa hasičom podarilo dostať pod kontrolu.


Ako hasiči uvádzajú na <a href=”https://www.facebook.com/prezidiumhazz/”><strong>sociálnej sieti Facebook</strong></a>, z horiaceho objektu bolo za ich asistencie evakuovaných približne 40 osôb, z ktorých osem utrpelo zranenia rôzneho charakteru. Hasiči stále pátrajú po jednej nezvestnej osobe, ktorá sa podľa slov ubytovaných v čase požiaru nachádzala vo vnútri.


Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) pre agentúru SITA uviedla že, na mieste zasahovalo viac ako 50 profesionálnych a dobrovoľných hasičov. Požiar vypukol v jednej z izieb a pre ubytovaných ľudí pristavili aj evakuačný autobus.

<iframe style=”border: none; overflow: hidden;” src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fprezidiumhazz%2Fvideos%2F1172533342908158%2F&show_text=0&width=560″ width=”560″ height=”322″ frameborder=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen=”allowfullscreen”></iframe>

Viac k témam: hasiči, Hasičský a záchranný zbor (HaZZ), požiar
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Na Mlynských Luhoch horela ubytovňa, ľudí evakuovali a po jednej osobe pátrajú (aktualizované) © SITA Všetky práva vyhradené.


Top