Ste tu
Home > Šport > Video: Marina Erakovicová ukončila kariéru, nie je tehotná ani sa nevydáva

Video: Marina Erakovicová ukončila kariéru, nie je tehotná ani sa nevydáva

BRATISLAVA 10. decembra (WebNoviny.sk) – Kariéra novozélandskej tenistky Mariny Erakovicovej už je minulosťou. Po 13 rokoch na profiokruhu sa vo veku 30 rokov rozhodla pre rozlúčku. Rodáčka z chorvátskeho Splitu stihla vyhrala 1 turnaj na hlavnej profiúrovni vo dvojhre a ďalších 8 vo štvorhre.


V rebríčku WTA vo dvojhre sa dostala najvyššie na 39. priečku, vo štvorhre na dvadsiatu piatu pozíciu.


Nebudem sa vydávať, ani nie som tehotná,” smiala sa Erakovicová vo videu, ktorá “zavesila” na twitter. “Chystám sa len oddychovať na pláži, zatiaľ čo v pozadí mi bude hrať skladba Bye, bye, bye od NSYNC,” doplnila už len bývalá tenistka.

Jej najväčším triumfom v kariére bolo víťazstvo nad budúcou svetovou jednotkou Bieloruskou Viktoriou Azarenkovou v Stanforde v roku 2011 v troch setoch. O dva roky neskôr získala v Memphise svoj jediný turnajový titul vo dvojhre a stala sa prvou Novozélanďankou s týmto honorom od roku 1989.

What a journey! Big thank you to my family, friends, fans and these super stars ⬇️⬇️⬇️ #SeedFoundation @FilaTennis @WilsonTennis @wilsontennisNZ @AirTahitiNuiNZ @MoonbarNZ @NuZestNZ @tourna_tennis @Bolle_Eyewear @KiaMotors_NZ @lufthansa
See you on the flip side! ?‍♀️ pic.twitter.com/5jMJYh6qFz
— Marina Erakovic (@ErakovicMarina) 10. decembra 2018

Viac k témam: Marina Erakovicová
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Marina Erakovicová ukončila kariéru, nie je tehotná ani sa nevydáva © SITA Všetky práva vyhradené.


Top