Home > Spravodajstvo > Video: Hamšíkov návrat do zostavy SSC Neapol bol víťazný, Parma s Kuckom šokovala Juventus

RÍM 2. februára (WebNoviny.sk) – Futbalisti SSC Neapol si bez väčších komplikácií poradili 3:0 so Sampdoriou Janov v sobotňajšom stretnutí 22. kola talianskej Serie A 2018/2019.

V belasom drese tímu spod Vezuva sa po zranení opäť predstavil aj Marek Hamšík, nastúpil od začiatku a hral do 74. min.

Rozhodujúci moment stretnutia prišiel v polovici prvého polčasu, keď v priebehu dvoch minút skórovali Arkadiusz Milik a Lorenzo Insigne. Tretí gól pridal v samom závere z pokutového kopu Simone Verdi.

Líder súťaže Juventus Turín doma nečakane zaváhal s Parmou, keď po prestrelke remizoval doma 3:3. V drese hostí z Parmy hral do 86. min slovenský reprezentant Juraj Kucka.

Serie A – 22. kolo

výsledky sobotňajších zápasov

Empoli – Chievo Verona 2:2 (1:2)
Góly: 45.+ a 52. Caputo – 31. Giaccherini, 45.+ Stepiňski

Neapol – Sampdoria Janov 3:0 (2:0)
Góly: 25. Milik, 26. Insigne, 89. Verdi (z pok. kopu)
Marek Hamšík (Neapol) hral do 74. min

Juventus Turín – Parma 3:3 (1:0)
Góly: 36. a 66. Cristiano Ronaldo, 62. Rugani – 74. a 90.+ Gervinho, 64. Barilla

Viac k témam: Juventus Turín, Parma Calcio 1913, Serie A, SSC Neapol
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Hamšíkov návrat do zostavy SSC Neapol bol víťazný, Parma s Kuckom šokovala Juventus © SITA Všetky práva vyhradené.