Home > Spravodajstvo > Video: Everton v zápase 16. kola Premier League viedol 1:0, ale nakoniec len v závere ratoval bod

LONDÝN 11. decembra (WebNoviny.sk) – Futbalisti Evertonu na vlastnom ihrisku remizoval s hráčmi Watfordu 2:2 v pondelkovom stretnutí 16. kola najvyššej anglickej súťaže Premier League.

Domáci viedli od 15. min, keď sa presadil Richarlison. Po zmene strán však hostia otočili stav vo svoj prospech. Najprv v 63. min prekonal vlastného brankára Seamus Coleman, o dve minúty neskôr sa presadil Abdoulaye Doucouré.

Everton dostal príležitosť na vyrovnanie v 67. min, ale Gylfi Sigurdsson nepremenil pokutový kop. Aspoň bod pre “toffees” zariadil v 6. minúte nadstaveného času Lucas Digne. Watford nezvíťazil šiestykrát po sebe.

Viac k témam: Premier League
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Everton v zápase 16. kola Premier League viedol 1:0, ale nakoniec len v závere ratoval bod © SITA Všetky práva vyhradené.