Home > Spravodajstvo > Video: Dudova Hertha viedla proti Dortmundu 2:1, ale v nadstavenom čase prišla o bod

BERLÍN 16. marca (WebNoviny.sk) – Futbalisti Herthy Berlín v základnej zostave aj s Ondrejom Dudom boli blízko ku skalpu vedúceho tímu nemeckej I. bundesligy Dortmundu, no napokon podľahli 2:3 gólom v nadstavenom čase v sobotňajšom zápase 26. kola.

Hráči z hlavného mesta Nemecka išli v prvom polčase dvakrát do vedenia vďaka gólom útočníka z Pobrežia Slonoviny Salomona Kaloua.

Lenže päť minút pred koncom uvidel za stavu 2:2 druhú žltú kartu obranca Jordan Torunarigha a “žlto-čierni” presilovku využili na rozhodujúci gól.

V druhej minúte nadstaveného času rozvlnil sieť Marco Reus. To už na ihrisku nebol slovenský stredopoliar, Ondrej Duda hral do 89. minúty.

Hertha Berlín – Dortmund 2:3 (2:1)
Góly: 4. a 35. S. Kalou (druhý z pok. kopu) – 14. Delaney, 47. Zagadou, 90.+ Reus, ČK: 85. Torunarigha po druhej ŽK, 90.+ Ibiševič (obaja Hertha)

Viac k témam: Hertha Berlín, I. bundesliga
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Dudova Hertha viedla proti Dortmundu 2:1, ale v nadstavenom čase prišla o bod © SITA Všetky práva vyhradené.