Home > Šport > Video: Chelsea v nadstavenom čase vybojovala bod proti Manchestru United, Dúbravka odchytal celý zápas

LONDÝN 20. októbra (WebNoviny.sk) – Futbalisti FC Chelsea neprehrali v anglickej Premier League ani v deviatom zápase sezóny. V dueli 9. kola doma remizovali s Manchesterom United 2:2. Domáci po prvom polčase viedli gólom Antonia Rüdigera, no zverenci trénera Josého Mourinho po prestávke otočili skóre.

Postaral sa o to Anthony Martial, ktorý v 55. min najskôr vyrovnal, keď sa zorientoval v prehustenom priestore, a v 73. min sa presadil druhýkrát po rýchlom protiútoku. Portugalský lodivod sa však napokon netešil z víťazstva nad svojím bývalým klubom, keďže v nadstavenom čase ho zarmútil striedajúci Ross Barkley a vyrovnal na 2:2.

Newcastle aj so slovenským reprezentačným brankárom Martinom Dúbravkom podľahol Brightonu 0:1. Naplno nebodoval už v troch dueloch v rade a s dvoma bodmi je posledný. Manchester City nemal problémy s Burnley a rozstrieľal ho 5:0. V tabuľke zvýšil na prvom mieste odstup od Chelsea na dva body.

Premier League – 8. kolo:

výsledky sobotňajších zápasov

Chelsea – Manchester United 2:2 (1:0)
Góly: 21. Rüdiger, 90.+ Barkley – 55. a 73. Martial

Bournemouth – Southampton 0:0

Cardiff – Fulham 4:2 (2:2)
Góly: 15. Josh Murphy, 20. Reid, 65. Paterson, 88. K. Harris – 11. Schurrle, 34. Sessegnon

20. Newcastle 9 0 2 7 6:14 2

Viac k témam: AFC Bournemouth, FC Brighton, FC Burnley, FC Chelsea, FC Southampton, Fulham, Manchester City, Manchester United, Newcastle United, Premier League, Tottenham Hotspur, Watford, West Ham United
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Chelsea v nadstavenom čase vybojovala bod proti Manchestru United, Dúbravka odchytal celý zápas © SITA Všetky práva vyhradené.