Ste tu
Home > Hokej > Video: Cehlárik a Lantoši boli hviezdami zápasu AHL, režírovali triumf Providence

Video: Cehlárik a Lantoši boli hviezdami zápasu AHL, režírovali triumf Providence

23.10.2019 (Webnoviny.sk) – Jediný utorkový zápas v American hockey league (AHL) priniesol štvorbodové slovenské predstavenie. Útočníci Peter Cehlárik a Róbert Lantoši strelili po góle, pridali aj asistenciu a nasmerovali svoj tím Providence Bruins za víťazstvom 4:0 na ľade tímu Bridgeport Sound Tigers.

Obaja Slováci mali na konci zápasu po jednom plusovom bode a stali sa súčasťou hviezdneho tria. Lantoši sa stal druhou a Cehlárik treťou hviezdou. Honor prvej hviezdy si odniesol brankár Bruins Max Lagace, ktorý 30 zákrokmi vychytal shutout.

Cehlárik má z piatich zápasov v aktuálnej sezóne AHL sedem bodov (5+2) a nesie výrazný podiel na druhom mieste Providence v tabuľke Atlantickej divízie AHL. Momentálne mu patrí 13. priečka medzi najproduktívnejšimi hráčmi súťaže. Lantoši zatiaľ odohral štyri zápasy v tejto sezóne a má z nich štyri body za 2 góly a 2 asistencie.

Výsledok – AHL

utorok

Bridgeport – Providence 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
* Róbert Lantoši 1 gól, 1 asistencia, 2 strely, 1 plusový bod, druhá hviezda
* Peter Cehlárik (obaja Providence) 1 gól, 1 asistencia, 1 strela, 1 plusový bod, tretia hviezda

Viac k témam: AHL
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Cehlárik a Lantoši boli hviezdami zápasu AHL, režírovali triumf Providence © SITA Všetky práva vyhradené.

Top